Usługi

Prostowanie felg

ZAJMUJEMY SIĘ PROSTOWANIEM FELG ALUMINIOWYCH I STALOWYCH. FELI ALUMINIOWE BARDZO CZĘSTO ULEGAJĄ ODKSZTAŁCENIOM I USZKODZENIOM, ALE NIE JEST TO POWÓD DO ZAKUPU NOWYCH . ZLEĆ NAM WYKONANIE USŁUGI PROSTOWANIA FELG, A DOPROWADZIMY TWOJE FELGI DO WŁAŚCIWEGO STANU UŻYTKOWANIA.

Naprawa rantów felg

W NASZYCH WARSZTATACH PRZEPROWADZAMY TAKŻE USŁUGĘ NAPRAWY RANTÓW FELG. DYSPONUJEMY ODPOWIEDNIMI NARZĘDZIAMI OBRÓBKI RANTÓW. OBRÓBKA TAKA JEST STOSOWANA W 80% PRZED RENOWACJĄ W FELGACH STALOWYCH ORAZ ALUMINIOWYCH. W UZASADNIONYCH PRZYPADKACH DOKONUJEMY TAKŻE NAPAWANIA POPRZEZ UZUPEŁNIENIE UBYTKÓW W FELGACH.

MALOWANIE FELG

NASZA LAKIERNIA WYPOSAŻONA JEST W APLIKACJE FIRMY WAGNER, CO GWARANTUJE PAŃSTWU WYKONANIE POWŁOK LAKIERNICZYCH NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. DO MALOWANIA FELG WYKORZYSTUJEMY TE SAME FARBY, CO PRODUCENCI AUT TAKICH MAREK JAK: AUDI, BMW, MERCEDES, VW, OPEL, JEEP ITP. FELGI ALUMINIOWE MALUJEMY PROSZKOWO STOSUJĄC NAJNOWSZE TECHNOLOGIE. PRZED ROZPOCZĘCIEM MALOWANIA FELG, DBAMY O BARDZO DOBRE PRZYGOTOWANIE FELG.

FELGI ALUMINIOWE MALUJEMY PROSZKOWO STOSUJĄC NAJNOWSZE TECHNOLOGIE. PRZED ROZPOCZĘCIEM MALOWANIA FELG, DBAMY O BARDZO DOBRE PRZYGOTOWANIE FELG.

TOCZENIE CNC

METODA CNC POZWALA NA PRZEPROWADZENIE OBRÓBKI I NAPRAWY FELG Z BARDZO DUŻĄ PRECYZJĄ ORAZ DOKŁADNOŚCIĄ. STANOWI ONA PODSTAWĘ NASZEGO DZIAŁANIA. DZIĘKI CZEMU UZYSKUJEMY OD LAT BARDZO WYSOKIE WYNIKI JAKOŚCIOWE PRZEPROWADZANYCH NAPRAW.

POLEROWANIE FELG

DELIKATNE USZKODZENIA MECHANICZNE (PRZETARCIA, PORYSOWANIA, ZADRAPANIA) ORAZ USZKODZENIA POWSTAŁYCH Z PRZYCZYN KOROZJI, UTLENIAJĄCYCH SIĘ POD KLAREM ALUMINIUM PRZETARĆ, MOŻEMY USUNĄĆ POPRZEZ POLEROWANIE. DO TEGO CELU WYKORZYSTUJEMY NAJNOWOCZEŚNIEJSZY SPRZĘT, KTÓRY PRZYWRÓCI BŁYSK TWOIM FELGOM.