Malowanie felg

NASZA LAKIERNIA WYPOSAŻONA JEST W APLIKACJE FIRMY WAGNER, CO GWARANTUJE PAŃSTWU WYKONANIE POWŁOK LAKIERNICZYCH NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. DO MALOWANIA FELG WYKORZYSTUJEMY TE SAME FARBY, CO PRODUCENCI AUT TAKICH MAREK JAK: AUDI, BMW, MERCEDES, VW, OPEL, JEEP ITP.

FELGI ALUMINIOWE MALUJEMY PROSZKOWO STOSUJĄC NAJNOWSZE TECHNOLOGIE. PRZED ROZPOCZĘCIEM MALOWANIA, DBAMY O BARDZO DOBRE PRZYGOTOWANIE FELG. TO BARDZO PRACOCHŁONNY PROCES, A ZACZYNA SIĘ ZAWSZE OD DOKŁADNEGO SPRAWDZANE POD KĄTEM EWENTUALNEGO PROSTOWANIA, USUWANIA PRZETARĆ, A NASTĘPNIE CHEMICZNEGO ODLAKIEROWANIA STARYCH POWŁOK. DALEJ FELGA TRAFIA DO PIASKOWANIA SPECJALNIE DOBRANYM ŚCIERNIWEM. DOPIERO TAK PRZYGOTOWANA FELGA MOŻE ZOSTAĆ POMALOWANA.

W PRZYPADKU MALOWANIA PROSZKOWEGO FELGI SĄ TRZY RAZY MALOWANE FARBAMI PROSZKOWYMI I TRZY RAZY WYGRZEWANE W WYSOKIEJ TEMPERATURZE. OSTATNIA, TRZECIA WARSTWA TO ZAWSZE LAKIER ZABEZPIECZAJĄCY, KTÓRY ZABEZPIECZA ALE I DODAJE POŁYSKU LUB MATOWEGO EFEKTU. W NASZYM WARSZTACIE STOSUJEMY TAKŻE NAJNOWOCZEŚNIEJSZĄ TECHNOLOGIA ŁĄCZĄCA MALOWANIA METODĄ PROSZKOWĄ Z MALOWANIEM MOKRYM, CO DAJE NAM MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA WYSOKIEJ JAKOŚCI KOLORÓW NIE DO UZYSKANIA W MALOWANIU PROSZKOWYM.

0
letnie doświadczenie
0
Klientów i Partnerów
0
100% satysfakcji Klientów