Malowanie felg aluminiowych

Specjalizujemy się w malowaniu felg aluminiowych. Dzięki naszym usługom odmienisz wygląd felg i poprawisz ich estetykę. Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami farb i dysponujemy dużą gamą kolorów lakieru, dzięki czemu możemy zagwarantować wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy lakiery matowe i połyskujące, a także pół-matowe i pół-połyskujące. Stosujemy najnowocześniejszą technologię malowania, która łączy metodę proszkową z malowaniem mokrym, co umożliwia uzyskanie bardzo wysokiej jakości kolorów.

Jak wygląda malowanie felg metodą proszkową?

Przed rozpoczęciem malowania dbamy o właściwe przygotowanie felg. Wykonujemy kompleksowe naprawy, usuwamy przetarcia i pozbywamy się starego lakieru. Felgi aluminiowe są trzy razy malowane specjalnymi farbami proszkowymi oraz trzy razy wygrzewane w wysokiej temperaturze. Proszek lakierniczy naniesiony na felgę tworzy jednolitą warstwę na jej powierzchni, a wygrzewanie pozwala utwardzić farbę. Niewątpliwą zaletą malowania felg aluminiowych metodą proszkową jest wysoka trwałość uzyskanej powłoki lakierniczej, odporność na ścieranie oraz znakomity efekt wizualny.

Malowanie alufelg

Lakiernia FT wyposażona jest w aplikacje firmy Wagner. Gwarantujemy wykonanie powłok lakierniczych najwyższej jakości. Wierzymy, że nasze usługi sprostają potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Naszą usługę malowania alufelg świadczymy w Gdańsku, Gdyni, Koszalinie, Słupsku, Sopocie oraz Szczecinie. Oprócz malowania zajmujemy się również polerowaniem felg. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz zachęcamy do kontaktu z nami.

0
letnie doświadczenie
0
Klientów i Partnerów
0
100% satysfakcji Klientów