Prostowanie felg

Felgi aluminiowe bardzo często ulegają odkształceniom i uszkodzeniom, za co odpowiadają nierówności, dziury w asfalcie, a także podjazdy pod krawężniki. W niektórych przypadkach zakup nowych felg to zbędny wydatek. Aby uchronić felgi aluminiowe przed koniecznością ich wyrzucenia i zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy, wystarczy skorzystać z usług sprawdzonej firmy specjalizującej się w prostowaniu felg. W ramach usług naprawy felg aluminiowych zajmujemy się prostowaniem wgnieceń, co zapewnia użytkownikom bezpieczną, bezproblemową i komfortową jazdę w każdych warunkach.

Jak wygląda usługa prostowania felg?

Prostowanie felg to proces, który polega na dokładnych oględzinach uszkodzonych elementów i ocenie ich stanu. Felgi prostowane są za pomocą nowoczesnego sprzętu sterowanego komputerowo. Umożliwia to pozbycie się wgnieceń i przywraca felgom pełną sprawność. Jazda na krzywych felgach zagraża bezpieczeństwu i wpływa na komfort jazdy. Jesteśmy w stanie wyprostować większość wgnieceń, jednak w niektórych przypadkach uszkodzenia mogą być na tyle duże, że wymiana felgi jest koniecznością. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowników, dlatego nie podejmujemy się przeprowadzenia napraw, które zagrażałyby Państwa zdrowiu, czy życiu.

Gdzie wyprostować felgi?

Prostowanie felg aluminiowych przez firmę FT odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów. Zleć nam wykonanie usługi prostowania felg, a gwarantujemy, że doprowadzimy je do właściwego stanu użytkowania. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty lub zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście w jednej z naszych filii w województwie zachodniopomorskim i pomorskim: w Trójmieście, Szczecinie, Koszalinie, Słupsku oraz Szczecinku.

0
letnie doświadczenie
0
Klientów i Partnerów
0
100% satysfakcji Klientów